Klasyczna motoryzacja w najlepszym wydaniu!

a

Jeszcze więcej motoryzacji w naszym sklepie. Wprowadzamy nowości do oferty!

sklep.klasykami.pl
klasykami.pl

22 stycznia 2020

Sklep, który funkcjonuje pod adresem sklep.klasykami.pl zawsze miał za zadanie oferować najciekawsze oraz wysokiej jakości produkty związane ze światem klasycznych samochodów oraz wszystkim, co z nimi związane. Motoryzacyjna pasja jeszcze bliżej naszego dnia codziennego, tak moglibyśmy określić na szybko nasze motto, które towarzyszy przy tworzeniu tego miejsca w internecie.

Teraz wprowadzamy kolejne nowości, ale nie są to koszulki. Na nie musicie poczekać jeszcze chwilę, ale tylko chwilę :). Dzisiaj wprowadzamy nowości do jednego, lekko zakurzonego działu oraz prezentujemy zupełnie nowy dział, ale zacznijmy po kolei.

Zanim jednak przedstawimy…

Bluzy to dział, który tak naprawdę nigdy nie został dobrze przedstawiony. Cieszy fakt, że wśród Klientów jest to jedna z najczęściej odwiedzanych kategorii w sklepie i w tej chwili właśnie ona cieszy się największym zainteresowaniem. W sklepie dostępne są trzy rodzaje bluz. Bluzy, które możemy nazwać standard, ale tylko ze względu na brak kaptura i kieszeni. Dalej mamy bluzę kangurkę, czyli bluza z kapturem i kieszenią. Ostatnia, to nieco inna od dwóch wymienionych, bluza z kapturem bez kieszeni. Jest inna ze względu na wymiary, ale to wciąż ciepła odzież, która może zadowolić najbardziej wybrednych miłośników motoryzacji – Petrolhead’ów. A o tym informujemy na każdej bluzie na ramieniu, gdzie znajduje się nasza grafika – napis PetrolHead. Więcej szczegółów na temat bluz znajdziecie pod adresem: https://sklep.klasykami.pl/bluzy-dla-pasjonatow-motoryzacji/

Warto również wspomnieć o naszym workoplecaku, który powstał w naszej pracowni. Ciekawy gadżet na co dzień, do pracy, na miasto lub na podróż. Plecak w całości, to ręczna robota. Wykonany z wytrzymałego poliestru o gramaturze 210g/m2, o bawełnianej podszewce. Ściągany regulowanym czarnym bawełnianym sznurem. Bez problemu zmieści format A4.

Zacznijmy skromnie, lecz gustownie

Pierwszą nowością, która pojawia się w sklepie, jest skórzany brelok. Gustowna rzecz, która świetnie pasuje do kluczyków klasycznej maszyny. Breloki używamy już od 3 miesięcy i to wciąż ta sama skóra. Więcej szczegółów pod adresem: https://sklep.klasykami.pl/sklep/skorzany-brelok-do-kluczy-petrolhead/

Kolejne nowości zawisną na ścianie, plakaty od Automobilist

Nowość stanowią także plakaty od naszych południowych sąsiadów. Nawiązaliśmy współpracę z Automobilist, firmą tworzącą niesłychane grafiki, na których zobaczymy motoryzacyjne perełki. Często są to historyczne modele wyścigówek, takie jak Ferrari 250GTO lub Porsche 911RS, który znalazł się na limitowanym plakacie (jest w naszej ofercie!).

Plakaty to po pierwsze samochody, świetne kompozycje, żywe kolory, ale również kapitalny papier, na których zostały wydrukowane. Druk offsetowy na tym papierze przyciągnie uwagę nie jednej osoby, a same plakaty to świetny dodatek do naszych wnętrz, którego nie tworzy żadna inna firma.

Do tego wszystkiego dodamy, że za jakiś czas podzielimy się plakatami stworzonymi przez nas. Na to jednak będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

https://sklep.klasykami.pl/plakaty/

Zupełnie nowy dział, gdzie pasja łączy się z wiedzą, czyli książki

Kolejne nowości to książki i 98% z nich to wydania zagraniczne w języku angielskim. Niektóre z nich dodatkowo obok języka angielskiego są w języku niemieckim, dzięki czemu są dwujęzyczne. Do oferty wybieraliśmy książki, które sami z ogromną przyjemnością postawilibyśmy na naszej półce lub już tam są. To najbardziej inspirujące oraz najwyższej jakości pozycje, które zostały wydane przez wydawnictwa specjalizujące się w głównej mierze w tematyce zabytkowej motoryzacji. Zobaczcie wszystkie z nich, każda z książek opisana jest w języku polskim. Szczegóły znajdziecie pod adresem: https://sklep.klasykami.pl/ksiazki-motoryzacyjne/

Za chwilę kończymy zimę (lub jak kto woli jesień) i zaczniemy kolejny ciepły sezon. Niedługo będziecie mogli zobaczyć nowości naszego autorstwa i będą to kolejne nowe kategorie lub podkategorie, ale w tej chwili, na ten temat – cisza w eterze.

Tagi: automobilist / sklep

Dołącz do dyskusji

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuły

0 0 votes
Article Rating