Klasyczna motoryzacja w najlepszym wydaniu!

a

Black Friday 2018

W sklepie od piątku wyjątkowe promocje na koszulki

klasykami.pl

21 listopada 2018

Jak już wiecie, od kilku tygodni działa nasz odświeżony sklep dostępny pod adresem https://sklep.klasykami.pl. Pierwsze zamówienia wysłane, a od piątku do poniedziałku będzie okazja do skorzystania z największych upustów w historii naszego sklepu.

Nawet do -40 procent…

Czarny Piątek jest tylko raz w roku. Jeśli kiedyś interesowaliście się czym jest to zakupowe święto, to jest to czas jednego lub dwóch dni, w których możecie skorzystać z gigantycznych promocji. Wyjątkowy moment w roku, który zasługuje na wyjątkowe promocje i właśnie takie przygotowaliśmy w sklepie. Bez żadnej ściemy lub tanich marketingowych chwytów. Z jakich dokładnie upustów będzie można skorzystać dowiecie się o północy w piątek. Już teraz zdradzimy, że na wszystkie koszulki będzie obowiązywał rabat.

Dzięki promocji, która będzie trwała od piątku do poniedziałku każdy będzie mógł zaopatrzyć się w koszulkę wykonaną na podstawie indywidualnych projektów, przygotowanych specjalnie dla wszystkich miłośników starej motoryzacji. Niedawno pisaliśmy, że każda z naszych koszulek opowiada o pasji do klasycznych pojazdów. Podczas Black Friday będziecie mieli okazję nabyć oryginalny t-shirt z serii Classic&Original lub Vintage. Takiej promocji jeszcze tutaj nie było.

Jeśli zamówisz naszą koszulkę, otrzymasz ją w kartonowym opakowaniu, które odpowiednio zabezpieczymy. Koszt wysyłki zaczyna się od 10 zł za kuriera DPD oraz 10,90 za paczkomaty. T-shirt wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych, a służyć będzie znacznie dłużej.

Zachęcamy do skorzystania z największych promocji w historii sklepu.

 

SKLEP.KLASYKAMI.PL

Artykuły

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x