Black Friday 2018

W sklepie od piątku wyjątkowe promocje na koszulki

klasykami.pl

21 listopada 2018

Jak już wiecie, od kilku tygodni działa nasz odświeżony sklep dostępny pod adresem https://sklep.klasykami.pl. Pierwsze zamówienia wysłane, a od piątku do poniedziałku będzie okazja do skorzystania z największych upustów w historii naszego sklepu.

Nawet do -40 procent…

Czarny Piątek jest tylko raz w roku. Jeśli kiedyś interesowaliście się czym jest to zakupowe święto, to jest to czas jednego lub dwóch dni, w których możecie skorzystać z gigantycznych promocji. Wyjątkowy moment w roku, który zasługuje na wyjątkowe promocje i właśnie takie przygotowaliśmy w sklepie. Bez żadnej ściemy lub tanich marketingowych chwytów. Z jakich dokładnie upustów będzie można skorzystać dowiecie się o północy w piątek. Już teraz zdradzimy, że na wszystkie koszulki będzie obowiązywał rabat.

Dzięki promocji, która będzie trwała od piątku do poniedziałku każdy będzie mógł zaopatrzyć się w koszulkę wykonaną na podstawie indywidualnych projektów, przygotowanych specjalnie dla wszystkich miłośników starej motoryzacji. Niedawno pisaliśmy, że każda z naszych koszulek opowiada o pasji do klasycznych pojazdów. Podczas Black Friday będziecie mieli okazję nabyć oryginalny t-shirt z serii Classic&Original lub Vintage. Takiej promocji jeszcze tutaj nie było.

Jeśli zamówisz naszą koszulkę, otrzymasz ją w kartonowym opakowaniu, które odpowiednio zabezpieczymy. Koszt wysyłki zaczyna się od 10 zł za kuriera DPD oraz 10,90 za paczkomaty. T-shirt wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych, a służyć będzie znacznie dłużej.

Zachęcamy do skorzystania z największych promocji w historii sklepu.

 

SKLEP.KLASYKAMI.PL

Artykuły

II edycja Classic Mustang Rally

II edycja Classic Mustang Rally

 Klasykami.pl12 Września 2019Ford Mustang Zlot CLassic Mustang Rally II edycja Classic Mustang RallyGościnny wpis ze zdjęciami Mustang Klub Polska W dniach 21-25.08.2019 odbyła się II edycja Classic Mustang Rally. Na starcie w Zamku w Tarnowskich Górach stanęło ponad...