a

Patronat medialny

Promuj swoją imprezę razem z klasykami.pl!

Klasykami.pl tworzone jest z pasji do klasyków oraz tego co tyczy się starej motoryzacji. Jednym z ważnych działów strony są wydarzenia związane z tematyką strony. Odwiedzamy kilkadziesiąt imprez każdego roku gdzie na pierwszym miejscu jest stara motoryzacja. Przygotowujemy fotorelacje oraz artykuły. Na naszej stronie dostępny jest obszerny kalendarz w którym każdy zainteresowany może dowiedzieć się jakie atrakcje czekają go w najbliższych miesiącach.

Jeśli jesteś organizatorem i szukasz nowych możliwości na promocje swojego wydarzenia, zapraszamy do kontaktu. Jako patronat możemy zapewnić wyróżnienie imprezy w kalendarzu oraz na stronie głównej. Promocja na klasykami.pl będzie prowadzona także na indywidualnej stronie wydarzenia oraz na giełda.klasykami.pl w formie baneru reklamowego.

W ramach współpracy, jako strona kasykami.pl, oczekujemy umieszczenia naszego logo na materiałach promujących wydarzenie. Informacje na temat współpracy powinny się znaleźć również na stronie internetowej organizatora wraz z linkiem do fotorelacji, którą przygotujemy po imprezie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, omówienia szczegółów lub otrzymania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@klasykami.pl.

Artykuły