Nowości w sklepie

Koszulki dla wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji

klasykami.pl

10 maja 2018

Sezon rozpoczęty, pogoda z każdym dniem coraz mocniej nas rozpieszcza. To idealny moment na zaopatrzenie się w nową koszulkę. Wysokiej jakości t-shirt, idealny na upalne dni, z klasyczną motoryzacją na przodzie. Do oferty trafiło pięć zupełnie nowych wzorów. W sklepie do wyboru dziewięć różnych koszulek. Koszulki na 2018 rok są wariacją na temat motoryzacji i każda z nich jest zupełnie inna.

Jak przy każdym wyborze koszulek, najważniejsza jest dla nas jakość wykonania, kurczliwość w praniu oraz wytrzymałość w porównaniu do pozostałych T-shirtów, które są dostępne na rynku. Nowa kolekcja jest mocno limitowana w porównaniu do pozostałych, jeszcze dostępnych wzorów.

Wszystkie nasze motoryzacyjne koszulki zostały wykonane w 100% z bawełny. Są lekkie oraz przyjemne w noszeniu. Pamiętajcie, że każdy nowy krój jest przez nas testowany. Kilka koszulek, które mogliśmy wykorzystać zostały odrzucone i wybraliśmy prezentowany model.

W czerwcu powinniśmy przedstawić kolejne nowości w postaci plakatów i naklejek. Chcemy poszerzać naszą ofertę i zaskakiwać kolejnymi projektami. Warto jeszcze dodać, że od dzisiaj koszulki wysyłane są w kartonowym opakowaniu, a do każdej przesyłki dodajemy małe gratisy.

Artykuły

II edycja Classic Mustang Rally

II edycja Classic Mustang Rally

 Klasykami.pl12 Września 2019Ford Mustang Zlot CLassic Mustang Rally II edycja Classic Mustang RallyGościnny wpis ze zdjęciami Mustang Klub Polska W dniach 21-25.08.2019 odbyła się II edycja Classic Mustang Rally. Na starcie w Zamku w Tarnowskich Górach stanęło ponad...