Klasyczna motoryzacja w najlepszym wydaniu!

a

O stronie

Z pasji do klasycznej motoryzacji!

Strona poświęcona w całości wszystkiemu co stare i ma 4 kółka.  Benzyna krąży w żyłach. Temat, który zagnieździł się w głowie na  stałe. Pasja? Chyba bardziej obsesja – postanowiłem, że gdzieś będę się tym dzielił…

Klasyk w Obiektywie

Zaprezentuj swoje auto!

Masz ciekawe auto w super stanie? Albo nieciekawe w beznadziejnym stanie? A może w trakcie remontu? Zachęcamy właścicieli do pokazania oraz opowiedzenia o swoim aucie. Wykonam tysiąc zdjęć z każdej strony. Spotkajmy się i zróbmy ciekawy materiał na stronę. Prezentowane są najróżniejsze auta i projekty. Nieważne czy to Aston czy 126p – Najważniejsza jest pasja!

Wydarzenia

Relacje z Imprez!

Jeździmy i uczestniczymy kiedy tylko możemy! Uczestnictwo w wydarzeniu związanym ze starą motoryzacją to dla nas zawsze nowe doświadczenia i duże emocje. To co pojawia się w tym dziale to głównie masa zdjęć.

Nie przegapisz żadnej imprezy! Dzięki stronie “Kalendarz” możesz sprawdzić co i kiedy dzieje się w świecie zabytków.

Giełda

Najciekawsze Ogłoszenia!

Miejsce w którym prezentowane są interesujące oferty sprzedaży wyszukane w internecie. Poszukujesz wymarzonego klasyka do kupna lub po prostu chcesz zobaczyć co jest oferowane w danej chwili na rynku? Znajdź coś dla siebie!

Jeśli chcesz dodać swoje ogłoszenie, możesz to zrobić zupełnie za darmo.

 

a w praktyce bywało tak…

Artykuły