Klasyczna motoryzacja w najlepszym wydaniu!

a

Jeszcze więcej klasyki!

Rusza nowy SKLEP klasykami.pl
klasykami.pl
1 listopada 2018

Klasykami.pl jest stroną, którą nadal będzie rozwijana. Na zbliżający się 2019 rok mamy kilka nowych pomysłów, które będziemy stopniowo wprowadzać w życie. Tymczasem już teraz światło dzienne ujrzał nasz sklepowy projekt.

Dlaczego tworzymy sklep?

Od początku działalności, klasykami.pl miało być wyłącznie stroną z dużą ilością fotografii poświęconej zabytkowej motoryzacji. W taki sposób chciałem się dzielić pasją oraz opowiadać o niej w formie zapisanego obrazu. Pomysł ewoluował i ciągle jest apetyt na wprowadzanie nowych rzeczy, które mogą zainteresować każdą osobę odwiedzającą klasykami.pl

Sklep internetowy to swego rodzaju rozwinięcie pierwotnego pomysłu na stronę. Dzięki nowym projektom, współpracy z artystami i grafikami chcemy opowiadać historię zainteresowań oraz miłości do klasyków. Nie ma tutaj zbyt dużego znaczenia czy jesteś właścicielem takich pojazdów czy też osobą, która swoje pierwsze przygody zakupu klasycznej maszyny ma przed sobą. Nasze produkty mają pokazać, że motoryzacja jest mniejszą lub większą częścią Twojego życia.

Koszulki

Główną ofertę stanowią bluzki z krótkim rękawem. Koszulki motoryzacyjne są dla wielu z nas świetnym gadżetem, który możemy nosić na co dzień. Przez ostatni czas, kiedy zaczęła się nasza przygoda z taką odzieżą, mogliśmy wyselekcjonować różnego rodzaju kroje oraz wzory koszulek. Takim oto sposobem wprowadziliśmy dwie kolekcje. Pierwsza z nich to „Classic&Original”, która składa się z białych koszulek. Druga to zupełna nowość „VINTAGE Collection”, czyli koszulki w modnym retro kolorze. Wszystkie koszulki są miłe w dotyku, lekkie w noszeniu i co ważne ich jakość stoi na wysokim poziomie, po kilku praniach nie ma żadnych zmian, które mogą być typowe dla przeciętnych bluzek.

Naklejki

Kolejnym działem, w którym niedługo spotkamy nowości, są naklejki na samochody. Oczywiście nakleić je można wszędzie, ale folia, z której są wykonane może być stosowana na zewnątrz i wytrzyma kilka lat w niezmienionej formie. Do wyboru mamy naklejki białe, czarne oraz bordowe.

Jeszcze jakieś nowości z serii gadżetów motoryzacyjnych?

Nasz mały sklepowy projekt będzie nadal rozwijany. Choć jednorazowo wprowadzamy kilkanaście nowych wzorów koszulek, warto dodać, że z czasem będzie ich coraz więcej. Pracujemy nad bluzami oraz plakatami, które powinny się pojawić w najbliższym czasie w ofercie. Chcemy, aby projekt nadal się rozwijał.

Zapraszamy wszystkich do sklepu i zobaczenia przygotowanych nowości. Jeśli chcesz rozwijać projekt razem z nami i masz ciekawe produkty, zapraszamy do kontaktu, każda propozycja zostanie zweryfikowana i przedyskutowana. Tymczasem przejrzyj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!

Artykuły