Truskawisko 2017

Fotorelacja z Pałacu Czerniejewo.

klasykami.pl

14 lipca 2017

Truskawisko 2017. Sezon na truskawkę niestety minął. Był krótki, drogi i jak niektórzy pomyśleli i lubią to trochę zamrozili. Ja część odmrażam i wracam pamięcią na mój krótki wypad na pewien rajd. W samym rajdzie udziału nie brałem, a jedynie zrobiłem kilka fotek w Pałacu Czerniejewo.

Impreza jest jednodniowa i w kalendarzu gości już trzeci raz. Załóg można było naliczyć 39. Auta stawiły się na miejscu 24 czerwca i ruszyły w rajd w okolicach Gniezna.

Zawsze uważałem, że dla właścicieli aut, wydarzenia w formie rajdu to te najlepsze z możliwych. Ale jeśli ktoś się wybrał jak ja – tylko oglądać, nie mógł się nudzić. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. No chyba, że ktoś wybrał się na rajd klasyków, kto nie lubi klasyków…

Truskawisko to impreza cykliczna, która z pewnością pojawi się po raz kolejny za rok. W sumie to pewne tak jak fakt, że załóg będzie więcej. Wnioskuje tak ponieważ jak podaje Wiki, produkcja truskawek wykazuje tendencję wzrostową. Tymczasem zachęcam do obejrzenia fotografii. No i wiadomo – zjedźcie truskawki! No chyba, że nie macie.

Artykuły

II edycja Classic Mustang Rally

II edycja Classic Mustang Rally

 Klasykami.pl12 Września 2019Ford Mustang Zlot CLassic Mustang Rally II edycja Classic Mustang RallyGościnny wpis ze zdjęciami Mustang Klub Polska W dniach 21-25.08.2019 odbyła się II edycja Classic Mustang Rally. Na starcie w Zamku w Tarnowskich Górach stanęło ponad...