Klasyczna motoryzacja w najlepszym wydaniu!

a

Truskawisko 2017

Fotorelacja z Pałacu Czerniejewo.

klasykami.pl

14 lipca 2017

Truskawisko 2017. Sezon na truskawkę niestety minął. Był krótki, drogi i jak niektórzy pomyśleli i lubią to trochę zamrozili. Ja część odmrażam i wracam pamięcią na mój krótki wypad na pewien rajd. W samym rajdzie udziału nie brałem, a jedynie zrobiłem kilka fotek w Pałacu Czerniejewo.

Impreza jest jednodniowa i w kalendarzu gości już trzeci raz. Załóg można było naliczyć 39. Auta stawiły się na miejscu 24 czerwca i ruszyły w rajd w okolicach Gniezna.

Zawsze uważałem, że dla właścicieli aut, wydarzenia w formie rajdu to te najlepsze z możliwych. Ale jeśli ktoś się wybrał jak ja – tylko oglądać, nie mógł się nudzić. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. No chyba, że ktoś wybrał się na rajd klasyków, kto nie lubi klasyków…

Truskawisko to impreza cykliczna, która z pewnością pojawi się po raz kolejny za rok. W sumie to pewne tak jak fakt, że załóg będzie więcej. Wnioskuje tak ponieważ jak podaje Wiki, produkcja truskawek wykazuje tendencję wzrostową. Tymczasem zachęcam do obejrzenia fotografii. No i wiadomo – zjedźcie truskawki! No chyba, że nie macie.

Artykuły

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x