Rozpoczęcie sezonu Youngtimer Warsaw

Fotorelacja z wydarzenia

klasykami.pl

2 września 2018

Warszawa ponownie przywitała nowy sezon na cykliczne spotkania klasyków. Choć temperatura tego dnia nie była zbyt wysoka, to chwilami robiło się naprawdę gorąco!

Impreza odbyła się na terenie Autodrom Bemowo. Choć miejsce to jest świetne do tego typu wydarzeń, brakowało klimatu, który był obecny zawsze na torze Żerań, gdzie rozpoczynano sezon kilkukrotnie. Niestety tego miejsca już nie ma, a szkoda, bo było wyjątkowe ze względu na historię naszej rodzimej motoryzacji. Jeśli nie widzieliście naszej galerii z tamtych wydarzeń, zobaczcie jak to wyglądało na Żeraniu kliknij tutaj.

Autodrom to duży kompleks, który może pomieścić sporą ilość pojazdów i tak też się stało. Jak możecie zobaczyć w galerii różnorodność wśród klasyków była całkiem spora i niekoniecznie były „same mercedesy”. Ogromny plus za organizację wydarzenia. Nie jest to tylko spot, na który przyjeżdżasz na pięć minut, a raczej pełnoprawne duże wydarzenie. Specjalnie odpuściłem sobie wystawę, która odbywała się tydzień lub dwa wcześniej z nastawieniem na wizytę na rozpoczęcie. Osobiście wolę tego typu zloty/spoty od tych, które odbywają się jako „targi” motoryzacyjne. Nie mówię, że targi są BE, to po prostu kwestia gustu i jakiegoś doświadczenia / łażenia po tego typu powierzchniach. Mam nadzieję, że będziecie odwiedzać to i to, a jak było w Warszawie na rozpoczęciu sezonu możecie zobaczyć poniżej.

Artykuły

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x