Klasyczna motoryzacja w najlepszym wydaniu!

a

Klasykami.pl

21 Lutego 2019

Ogłoszenia

Volkswagen

Transporter

Ogłoszenie dla odważnych szaleńców, mających bzika na punkcie klasycznych Volkswagenów.

Kilka dni temu w Kanadzie człowiek o imieniu Rob wstawił na popularny serwis ogłoszeniowy ofertę sprzedaży. Nie byle jaką i nie byle co. Za 350 000$, czyli około 1 340 000 PLN chce sprzedać 55 Volkswagenów Transporter.

Oczywiście jak zawsze haczyków jest kilka, ale o tym za chwilę. Może zacznijmy od tego, jak buduje się taką kolekcję. Aby była jasność (i co już mogliście zauważyć po zdjęciach), Rob nie gustuje w klasykach wyremontowanych, w pewnym momencie raczej poszedł w ilość. Zdjęć co prawda mamy raptem trzy, ale widać, że każde z tych aut wymaga pracy. Moim zdaniem budowa takiej kolekcji to może być kompletny przypadek. Kupujesz kolejnego VW i kolejnego, aż tu nagle uświadamiasz sobie, że na twoim podwórku masz 55 samochodów. No bo kto normalny mógłby świadomie kupić takie auta w tej ilości? Tylko dobrze pokręceni ludzie na punkcie klasyków, czyli my. No i Rob, który teraz chce sprzedać kolekcję w całości.

Ale Rob głupim gościem nie jest i zrobił kilka dobrych i mądrych ruchów. Szachistą zapewne jest wybornym. Po pierwsze oznajmił w ogłoszeniu, że jeśli chcesz zobaczyć kolekcję, to nie przyjeżdżasz ot tak sobie i oglądasz ile chcesz, bo wtedy będą wycieczki autobusami przyjeżdżać, tylko umawiasz się przyjeżdżasz, i aby zobaczyć choćby jednego Volkswagena, musisz zapłacić 500$. Płacisz oglądasz, nie płacisz nie ma oglądania. Kolejny punkt ogłoszenia, to fakt, że jeśli już się zdecydujesz na kolekcję, to musisz kupić je wszystkie i je wszystkie zabrać na własny koszt. Rob nie załatwia żadnych transportów i nie sprzedaje po jednej sztuce. Oferta dla odważnych i zdecydowanych! Jedziesz, oglądasz i rzucasz workiem zielonych na stół.

Jedyne pytanie, jakie powinna zadać sobie osoba mająca 1 340 000 na koncie podpisane „na fajnego klasyka lub klasyki” brzmi: czy jestem na tyle odważny, aby wydać 500$ na oglądanie i 350 000 zielonych, aby zabrać je wszystkie do domu i zastawić nimi ogródek? Jeśli jesteś pozytywnie zakręconym gościem na punkcie klasycznych T1 oraz T2, to lepiej rezerwuj bilet do Kanady, bo taka okazja może się nie trafić prędko.

Link do oferty: KLIKNIJ TUTAJ

Artykuły

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x