Klasyczna motoryzacja w najlepszym wydaniu!

a

Klasykami.pl

12 Września 2019

Ford Mustang

Zlot

CLassic Mustang Rally

II edycja Classic Mustang Rally

Gościnny wpis ze zdjęciami Mustang Klub Polska

W dniach 21-25.08.2019 odbyła się II edycja Classic Mustang Rally. Na starcie w Zamku w Tarnowskich Górach stanęło ponad 20 Klasycznych Mustangów I i II generacji.

Organizatorzy zadbali by trasie Jury Krakowsko-Częstochowskiej nie zabrakło licznych niespodzianek. Uczestnicy zmagali się z konkursami, testami, zadaniami sprawnościowymi. Zadania były zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Uczestnicy podziwiać mogli uroki Jaskini Głębokiej i Kopalni Srebra, czerpać wodę z bijących z ziemi źródeł. Uczestniczyli w nocnym zwiedzaniu Zamku, tworzyli własne wypieki w Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek, odkrywali kolejowe tajemnice makiety Semafor.

Nie obyło się od konkurencji motoryzacyjnych, technicznych slalomów w przód i tył, parkowania na odległość, czy czasowych wyścigów gokartami. Dużym zainteresowaniem całych załóg cieszyło się strzelanie do wystrzelanych rzutek na otwartej strzelnicy. W Kielcach zorganizowana została kryminalna gra terenowa, oczywiście w tematyce motoryzacyjnej.

Zwieńczeniem rajdu był pierwszy zlot klasycznych mustangów w Kielcach. Dzięki zaangażowaniu się Miasta w organizacje, i udostępnienie głównego kieleckiego deptaku, wystawę ponad 40 klasycznych Mustangów mogło obejrzeć wielu odwiedzających. Wystawę zwieńczyła barwna parada aut ulicami Kielc. Następna edycja Classic Mustang Rally oraz Zlotu gościć będzie w Wielkopolsce. Wkrótce więcej szczegółów.

Artykuły

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x