Klasyczna motoryzacja w najlepszym wydaniu!

a

Termin:

Miejsce wydarzenia:

Strona WWW:

Auto Nostalgia 2022

This event has passed.

Auto Nostalgia 2022

Otwarcie sezonu dla pojazdów zabytkowych! 🛺 Powitaj wiosnę wśród legend światowej motoryzacji. 🌷
📅 23-24 kwietnia 2022 (sobota & niedziela)
📌 Expo XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
⏰ Sobota, 23.04: 10:00 – 17:00; Niedziela, 24.04: 10:00 – 17:00

Targi Pojazdów Zabytkowych – Auto Nostalgia to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie poświęcone historii zabytkowej motoryzacji. Oprócz zagranicznych klasyków, miłośnicy oldschoolowej motoryzacji będą mogli podziwiać także polskie legendy i wyruszyć w podróż do czasów dzieciństwa, czy wczesnej młodości.

Z miłości do klasycznej motoryzacji i dzięki współpracy z naszymi partnerami co roku mamy możliwość zabrać ze sobą pasjonatów motoryzacji we wspaniałą podróż do czasów naszych dziadków i ojców, w których klasyczna motoryzacja miała swoje początki.

Podczas trzech dni targów na ekspozycji można podziwiać przepiękne egzemplarze klasycznych pojazdów z których każdy opowiada swoją indywidualną historię. Pośród bogatej ekspozycji znaleźć można nie tylko samochody krajowej produkcji, ale także zagraniczne perły od producentów z całego świata!

Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie warkot starych silników i nieco cofnąć się w czasie by ponownie podziwiać perły motoryzacji w pełnej krasie! Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i bądź tam razem z nami podczas tego absolutnie wyjątkowego wydarzenia.

Gotowi na podróż w czasie?