Klasyczna motoryzacja w najlepszym wydaniu!

a

MotoLegends

Klasyki na nowo

motolegends.pl

12 sierpnia 2018

Przedstawiamy Wam gościnny wpis organizatora imprezy MotoLegends, która odbyła się w dniach 16-17 czerwca. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji, Klasykami.pl.

16 i 17 czerwca 2018 roku w Expo Silesia odbyła się pierwsza edycja wystawy i targów pojazdów zabytkowych MotoLegends KLASYKI NA NOWO. Jesteśmy pewni, że wydarzenie to wpisało się w kalendarz świata klasycznej motoryzacji w naszym kraju.

Ideą MotoLegends jest szerzenie pasji i integracja pasjonatów zabytkowych aut. Miejsce dla Wystawców, firm świadczących usługi renowacyjne oraz Stowarzyszeń i Klubów.

Ambasadorem I edycji był Pan Maciej Wisławski, a w rolę prowadzących wcielili się Wiktor Paul oraz Patryk Mikiciuk.

Wydarzenie MotoLegends to szereg ciekawych inicjatyw. Podczas dwóch dni Wystawcy dzielili się doświadczeniem podczas panelu „Podziel się historią”, a profesjonaliści radami jak stawiać pierwsze kroki w przygodzie z klasyczną motoryzacją w panelu dyskusyjnym.

Nie mogło zabraknąć również strefy militarnej oraz strefy dla dzieci.

Łącząc te wszystkie elementy wierzymy, że każda kolejna edycja MotoLegends będzie się rozwijać i tworzyć wielką rodzinę pasjonatów motoryzacji zabytkowej.

Już niedługo pojawi się zapowiedź II edycji, a tymczasem przekazujemy Państwu fotorelacje wydarzenia.

Artykuły

XII Zlot Mustangów w Cukrowni Żnin [GALERIA]

XII Zlot Mustangów w Cukrowni Żnin [GALERIA]

klasykami.pl W dniach 22 - 24 kwietnia odbył się XII Ogólnopolski Zlot Mustangów. Miejsce nie byle jakie, bo całość działa się w Cukrowni Żnin. Szkoda było nie skorzystać i ustrzelić kilka klasycznych Mustangów. Jak można się domyślić, większość Mustangów na zlocie to...