MotoLegends

Klasyki na nowo

motolegends.pl

12 sierpnia 2018

Przedstawiamy Wam gościnny wpis organizatora imprezy MotoLegends, która odbyła się w dniach 16-17 czerwca. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji, Klasykami.pl.

16 i 17 czerwca 2018 roku w Expo Silesia odbyła się pierwsza edycja wystawy i targów pojazdów zabytkowych MotoLegends KLASYKI NA NOWO. Jesteśmy pewni, że wydarzenie to wpisało się w kalendarz świata klasycznej motoryzacji w naszym kraju.

Ideą MotoLegends jest szerzenie pasji i integracja pasjonatów zabytkowych aut. Miejsce dla Wystawców, firm świadczących usługi renowacyjne oraz Stowarzyszeń i Klubów.

Ambasadorem I edycji był Pan Maciej Wisławski, a w rolę prowadzących wcielili się Wiktor Paul oraz Patryk Mikiciuk.

Wydarzenie MotoLegends to szereg ciekawych inicjatyw. Podczas dwóch dni Wystawcy dzielili się doświadczeniem podczas panelu „Podziel się historią”, a profesjonaliści radami jak stawiać pierwsze kroki w przygodzie z klasyczną motoryzacją w panelu dyskusyjnym.

Nie mogło zabraknąć również strefy militarnej oraz strefy dla dzieci.

Łącząc te wszystkie elementy wierzymy, że każda kolejna edycja MotoLegends będzie się rozwijać i tworzyć wielką rodzinę pasjonatów motoryzacji zabytkowej.

Już niedługo pojawi się zapowiedź II edycji, a tymczasem przekazujemy Państwu fotorelacje wydarzenia.

Artykuły

Rajd Pekin-Paryż w Bydgoszczy: mamy nowe marzenie!

klasykami.pl 9 lipca 2019 Największa przygoda, jaką możesz mieć za kierownicą klasyka? Odpowiedzieć na to pytanie można różnie, ale wielu bez zająknięcia powie „Rajd Pekin-Paryż”. A jeszcze więcej osób się z tym zgodzi. Nie pierwszy raz trasa tego rajdu wiedzie przez...

Oryginalny Aston Martin DB5 Jamesa Bonda trafi na aukcje

 Klasykami.pl25 Czerwca 2019Aston Martin Gooding&Co Aukcja Klasyków Oryginalny Aston Martin DB5 Jamesa Bonda trafi na aukcjeJeden z tych samochodów, których nie trzeba przedstawiać. Marzyciele angielskiego luksusu z przepastnym portfelem zacierają ręce. Już za...

Warsaw Oldtimer Show 2019

Klasykami.pl9 czerwca 2018Kolejna edycja jednych z najpopularniejszych targów klasycznej motoryzacji za nami. Nadarzyn zapraszał wszystkich informując o wystawie ponad 1500 aut. Nie wiem czy to prawda, bo ich nie policzyłem, ale jeśli tak było, to w ogóle tego nie...