Rajd turystyczny

I Turystyczny Rajd MINI & Parada MINI

Pierwsza taka impreza poświęcona marce MINI  I  Lokalizacja rajdu idealna na tego typu wydarzenie 😉

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na „I turystyczny Rajd MINI”, który będzie odbędzie się w dniach 24-26 maja 2019r. Trasa rajdu będzie przebiegać przez malownicze tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jest to idealne miejsce na tego typu imprezę i z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie.

Rajd jest organizowany pod patronatem MINI Klub Polska oraz MINI Bawaria Motors Katowice. Wszelkie szczegóły są dodawane na bieżąco przez organizatorów na stronie wydarzenia na Facebook’u – link poniżej.

Kiedy: 24 – 26 maja 2019

Gdzie: Jury Krakowsko-Częstochowskie

Facebook: facebook.com/rajdmini

URL: rajdmini.wixsite.com/rajdmini

Email: rajdmini@gmail.com

Kalendarz Imprez

bądż na bieżąco

Aktualny kalendarz wszystkich wydarzeń związanych z klasyczną motoryzacją w Polsce. Wszystkie zloty, rajdy oraz wystawy, których nie możesz przegapić. Dodatkowo w kalendarzu udostępniamy informacje na temat najważniejszych imprez zagranicznych oraz aukcji klasyków.

Ostatnie relacje z imprez

Retro Motor Show w Poznaniu! Idealne zakończenie sezonu.

klasykami.pl 25 listopada 2018 Retro Motor Show jest imprezą, którą odwiedzam od pierwszej edycji. Wydarzenie pojawiło się w kalendarzu trzeci raz, a ja postanowiłem, że i tym razem nie mogę tego przegapić.Targi w Poznaniu odbywają się na sam koniec sezonu. W tym roku...