Rajd turystyczny

I Turystyczny Rajd MINI & Parada MINI

Pierwsza taka impreza poświęcona marce MINI  I  Lokalizacja rajdu idealna na tego typu wydarzenie 😉

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na „I turystyczny Rajd MINI”, który będzie odbędzie się w dniach 24-26 maja 2019r. Trasa rajdu będzie przebiegać przez malownicze tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jest to idealne miejsce na tego typu imprezę i z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie.

Rajd jest organizowany pod patronatem MINI Klub Polska oraz MINI Bawaria Motors Katowice. Wszelkie szczegóły są dodawane na bieżąco przez organizatorów na stronie wydarzenia na Facebook’u – link poniżej.

Kiedy: 24 – 26 maja 2019

Gdzie: Jury Krakowsko-Częstochowskie

Facebook: facebook.com/rajdmini

URL: rajdmini.wixsite.com/rajdmini

Email: rajdmini@gmail.com

Kalendarz Imprez

bądż na bieżąco

Aktualny kalendarz wszystkich wydarzeń związanych z klasyczną motoryzacją w Polsce. Wszystkie zloty, rajdy oraz wystawy, których nie możesz przegapić. Dodatkowo w kalendarzu udostępniamy informacje na temat najważniejszych imprez zagranicznych oraz aukcji klasyków.

Ostatnie relacje z imprez

Warsaw Oldtimer Show 2019

Klasykami.pl9 czerwca 2018Kolejna edycja jednych z najpopularniejszych targów klasycznej motoryzacji za nami. Nadarzyn zapraszał wszystkich informując o wystawie ponad 1500 aut. Nie wiem czy to prawda, bo ich nie policzyłem, ale jeśli tak było, to w ogóle tego nie...