Współpraca

Strona klasykami.pl powstała na początku 2015 roku. Główny cel to niesienie dobrego słowa na temat zabytkowej motoryzacji oraz dzielenie się „klasyczną pasją”. Dla zainteresowanych, istnieje możliwość współpracy. Strona nie została założona jako komercyjny serwis nastawiony na zarobek ale jako strona, która ma łączyć miłośników oraz każdego kogo kręci tematyka zabytkowych aut. Współpraca może odbywać się na wielu płaszczyznach i nie ma tutaj ograniczeń. Jeśli masz propozycje i chcesz je przedyskutować, zapraszam do kontaktu.

Imprezy

Dla Organizatorów

Objęcie patronatem wydarzeń związanych z zabytkową motoryzacją. Możliwość promowania zlotów oraz imprez związanych z klasyczną motoryzacją. Publikacja artykułów relacjonujących wydarzenie. Szczegółowe informacje można uzyskać drogą mailową.

Fotografia

Wykonanie zdjęć

Przedstaw swój samochód od najlepszej strony! Chcesz sprzedać auto lub stworzyć album dla siebie? Zamów zdjęcia i stwórz wyjątkowe ogłoszenie. Fotografie wykonuje w Toruniu – istnieje możliwość dojazdu.

Współpraca

Wspólne działania

Dodawanie ogłoszeń w dziale „Gełda”, artykuły o firmach, które działają w branży zabytkowej motoryzacji. Nowe produkty w naszym sklepie. To tylko wybrane przykłady. Jeśli jesteś zainteresowany, skorzystaj z formularza.

Artykuły

IV Brodnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych

klasykami.pl 28 czerwca 2018 Zlot pojazdów w Brodnicy jest imprezą, która nieraz potrafiła zaskoczyć frekwencją oraz samymi pojazdami. W tym roku wybrałem się na tą małą imprezę z aparatem, aby zobaczyć co tam jest pokazywane. Z racji tego, że jestem fanem małych...

Lamborghini Miura SVR: Włoch, który został Japończykiem

    Klasykami.pl 27 Czerwca 2018 Lamborghini Miura SVR Kultowy Klasyk   Lamborghini Miura SVR: Włoch, który został Japończykiem Nasz bohater jest nie tylko wyjątkowy, bo to tyczy się każdej Miury, jest wręcz bezcennym świętym graalem włoskiej motoryzacji. Na stałe...