Patronat medialny

Promuj swoją imprezę razem z klasykami.pl!

Klasykami.pl tworzone jest z pasji do klasyków oraz tego co tyczy się starej motoryzacji. Jednym z ważnych działów strony są wydarzenia związane z tematyką strony. Odwiedzamy kilkadziesiąt imprez każdego roku gdzie na pierwszym miejscu jest stara motoryzacja. Przygotowujemy fotorelacje oraz artykuły. Na naszej stronie dostępny jest obszerny kalendarz w którym każdy zainteresowany może dowiedzieć się jakie atrakcje czekają go w najbliższych miesiącach.

Jeśli jesteś organizatorem i szukasz nowych możliwości na promocje swojego wydarzenia, zapraszamy do kontaktu. Jako patronat możemy zapewnić wyróżnienie imprezy w kalendarzu oraz na stronie głównej. Promocja na klasykami.pl będzie prowadzona także na indywidualnej stronie wydarzenia oraz na giełda.klasykami.pl w formie baneru reklamowego.

Wydarzenie, których jesteśmy patronatem mogą liczyć na fotorelacje oraz artykuł na jej temat.

W ramach współpracy, jako strona kasykami.pl, oczekujemy umieszczenia naszego logo na materiałach promujących wydarzenie. Informacje na temat współpracy powinny się znaleźć również na stronie internetowej organizatora wraz z linkiem do fotorelacji, którą przygotujemy po imprezie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, omówienia szczegółów lub otrzymania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@klasykami.pl.

Artykuły

IV Brodnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych

klasykami.pl 28 czerwca 2018 Zlot pojazdów w Brodnicy jest imprezą, która nieraz potrafiła zaskoczyć frekwencją oraz samymi pojazdami. W tym roku wybrałem się na tą małą imprezę z aparatem, aby zobaczyć co tam jest pokazywane. Z racji tego, że jestem fanem małych...

Lamborghini Miura SVR: Włoch, który został Japończykiem

    Klasykami.pl 27 Czerwca 2018 Lamborghini Miura SVR Kultowy Klasyk   Lamborghini Miura SVR: Włoch, który został Japończykiem Nasz bohater jest nie tylko wyjątkowy, bo to tyczy się każdej Miury, jest wręcz bezcennym świętym graalem włoskiej motoryzacji. Na stałe...