Klasyk w Obiektywie

Zaprezentuj swoje auto!

Masz ciekawe auto w super stanie? Albo nieciekawe w beznadziejnym stanie? A może w trakcie remontu? Zachęcam właścicieli do pokazania oraz opowiedzenia o swoim aucie, przy czym wykonam tysiąc zdjęć z każdej strony. Spotkajmy się i zróbmy ciekawy materiał na stronę. Prezentowane są najróżniejsze auta, projekty itd. Nieważne czy to Aston czy 126p – Najważniejsza jest pasja!

Wydarzenia

Relacje z Imprez!

Jeżdżę, odwiedzam, oglądam kiedy tylko mogę! Uczestnictwo w wydarzeniu, związanym ze starą motoryzacją to dla mnie zawsze nowe doświadczenia i duże emocje. To co pojawia się w tym dziale to głównie masa zdjęć.

Od dzisiaj nie przegapisz żadnej imprezy! Dzięki stronie “Kalendarz” możesz sprawdzić co i kiedy dzieje się w świecie zabytków.

Giełda

Najciekawsze Ogłoszenia!

Miejsce w którym prezentowane są interesujące oferty sprzedaży wyszukane w internecie. Poszukujesz wymarzonego klasyka do kupna lub po prostu chcesz zobaczyć co jest oferowane w danej chwili na rynku? Znajdź coś dla siebie!

Jeśli chcesz dodać swoje ogłoszenie, możesz to zrobić zupełnie za darmo.

lz5bjsms

Klasykami.pl

Z pasji do klasycznej motoryzacji!

 

Strona poświęcona w całości wszystkiemu co stare i ma 4 kółka.  Benzyna krąży w żyłach. Temat, który zagnieździł się w głowie na  stałe. Pasja? Chyba bardziej obsesja – postanowiłem, że gdzieś będę się tym dzielił…

 

…a w praktyce bywało tak:

Kochasz starą motoryzację? Nie odchodź za daleko…