Nowości w sklepie

Koszulki dla wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji

klasykami.pl

10 maja 2018

Sezon rozpoczęty, pogoda z każdym dniem coraz mocniej nas rozpieszcza. To idealny moment na zaopatrzenie się w nową koszulkę. Wysokiej jakości t-shirt, idealny na upalne dni, z klasyczną motoryzacją na przodzie. Do oferty trafiło pięć zupełnie nowych wzorów. W sklepie do wyboru dziewięć różnych koszulek. Koszulki na 2018 rok są wariacją na temat motoryzacji i każda z nich jest zupełnie inna.

Jak przy każdym wyborze koszulek, najważniejsza jest dla nas jakość wykonania, kurczliwość w praniu oraz wytrzymałość w porównaniu do pozostałych T-shirtów, które są dostępne na rynku. Nowa kolekcja jest mocno limitowana w porównaniu do pozostałych, jeszcze dostępnych wzorów.

Wszystkie nasze motoryzacyjne koszulki zostały wykonane w 100% z bawełny. Są lekkie oraz przyjemne w noszeniu. Pamiętajcie, że każdy nowy krój jest przez nas testowany. Kilka koszulek, które mogliśmy wykorzystać zostały odrzucone i wybraliśmy prezentowany model.

W czerwcu powinniśmy przedstawić kolejne nowości w postaci plakatów i naklejek. Chcemy poszerzać naszą ofertę i zaskakiwać kolejnymi projektami. Warto jeszcze dodać, że od dzisiaj koszulki wysyłane są w kartonowym opakowaniu, a do każdej przesyłki dodajemy małe gratisy.

Artykuły

IV Brodnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych

klasykami.pl 28 czerwca 2018 Zlot pojazdów w Brodnicy jest imprezą, która nieraz potrafiła zaskoczyć frekwencją oraz samymi pojazdami. W tym roku wybrałem się na tą małą imprezę z aparatem, aby zobaczyć co tam jest pokazywane. Z racji tego, że jestem fanem małych...

Lamborghini Miura SVR: Włoch, który został Japończykiem

    Klasykami.pl 27 Czerwca 2018 Lamborghini Miura SVR Kultowy Klasyk   Lamborghini Miura SVR: Włoch, który został Japończykiem Nasz bohater jest nie tylko wyjątkowy, bo to tyczy się każdej Miury, jest wręcz bezcennym świętym graalem włoskiej motoryzacji. Na stałe...