MotoLegends

Klasyki na nowo

motolegends.pl

12 sierpnia 2018

Przedstawiamy Wam gościnny wpis organizatora imprezy MotoLegends, która odbyła się w dniach 16-17 czerwca. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji, Klasykami.pl.

16 i 17 czerwca 2018 roku w Expo Silesia odbyła się pierwsza edycja wystawy i targów pojazdów zabytkowych MotoLegends KLASYKI NA NOWO. Jesteśmy pewni, że wydarzenie to wpisało się w kalendarz świata klasycznej motoryzacji w naszym kraju.

Ideą MotoLegends jest szerzenie pasji i integracja pasjonatów zabytkowych aut. Miejsce dla Wystawców, firm świadczących usługi renowacyjne oraz Stowarzyszeń i Klubów.

Ambasadorem I edycji był Pan Maciej Wisławski, a w rolę prowadzących wcielili się Wiktor Paul oraz Patryk Mikiciuk.

Wydarzenie MotoLegends to szereg ciekawych inicjatyw. Podczas dwóch dni Wystawcy dzielili się doświadczeniem podczas panelu „Podziel się historią”, a profesjonaliści radami jak stawiać pierwsze kroki w przygodzie z klasyczną motoryzacją w panelu dyskusyjnym.

Nie mogło zabraknąć również strefy militarnej oraz strefy dla dzieci.

Łącząc te wszystkie elementy wierzymy, że każda kolejna edycja MotoLegends będzie się rozwijać i tworzyć wielką rodzinę pasjonatów motoryzacji zabytkowej.

Już niedługo pojawi się zapowiedź II edycji, a tymczasem przekazujemy Państwu fotorelacje wydarzenia.

Artykuły

Wiesmann powraca do żywych!

Klasykami.pl 15 Sierpnia 2018 Wiesmann Roadster Newsy motoryzacyjne Wiesmann powraca do żywych! Jeremy Clarkson powiedział kiedyś, że jest to idealny brytyjski roadster, ale produkcji niemieckiej. Obecnie pojawiają się plany wielkiego powrotu tego Brytyjczyka, u...

Mercedes-Benz AMG CLK GTR: egzemplarz nr 9 idzie pod młotek.

Klasykami.pl 2 Sierpnia 2018 Mercedes-Benz Grupa FIA GT1 RM Sotheby's Monterey Mercedes-Benz AMG CLK GTR: egzemplarz nr 9 idzie pod młotek „A hypercar is a more advanced version of a supercar, such as the Porsche 918 Spyder, Ferrari LaFerrari, or the McLaren P1” U nas...