Klasykami.pl

18 Lipca 2017

sklep.klasykami.pl

Classic&Original

Mercedes C107

Mercedes C107 trafił na koszulkę.

Jeśli pamiętacie, a mam nadzieje, że tak jest, na klasykami.pl prowadzony jest sklep. OK! Jest to bardziej kącik sklepowy gdzie można kupić koszulki, plakaty oraz naklejki na samochód. Rzecz jasna, wszystko związane ze starą motoryzacją i tak ma pozostać. Dwa dni temu do sklepu trafiła mała nowość w postaci koszulki. T-shirt, który powinien zainteresować fanów marki Mercedes.

 

http://sklep.klasykami.pl/sklep/koszulka-mercedes-c107

 

Jest to pierwsza szara koszulka w ofercie. Tak się złożyło, że reszta jest koloru białego. Do teraz było to coś w rodzaju „możesz mieć koszulkę w każdym kolorze pod warunkiem, że będzie to kolor biały”. Identyczna sytuacja jak ze starymi, czarnymi Fordami. Koszulki białe, które są dostępne w ofercie zostały wykonane metodą sitodruku. Szara nowość wykonana jest folią flex. Być może zastanawiacie się po właściwie piszę o tym jaką metodą znakowania t-shirty są wykonane. Warto o tym napisać, ponieważ obie metody są najtrwalsze z dostępnych. Innymi słowy, wysoka jakość gwarantowana!

 

 

Nie bez powodu na nowej koszulce pojawił się Mercedes C107. Jest to jeden z najfajniejszych, najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych Mercedesów z lat 70. Pojawiał się dwukrotnie w dziale „klasyk w obiektywie” i dwa razy zrobił duże wrażenie. Najpierw był model 280SLC, jego sercem była rzędowa szóstka o oznaczeniu M110. Zachwytów nie było końca w tekście i chętnie wracam pamięcią do tego krótkiego spotkania. Kolejną 107’ką, którą miałem okazję się przejechać, to wyjątkowy roadster z prawdziwą widlastą ósemką pod maską. Zapewne już o tym wspominałem ale zakochać się w tym silniku to moment. Cieszę się do dzisiaj, że z autem spędziłem dłuższą chwilę.

W sklepie pojawił się również nowy dział – zestawy. Cel jest jeden: przy ilości np. 2 szt, możecie kupić produkty w niższej cenie. Znalazły się tam plakaty, koszulki oraz zestaw naklejek. Druga mała zmiana dotyczy kosztów wysyłki kuriera DPD. Koszt ten obniżono do 10zł. Kurier DPD za dychę? Chyba nie jest źle.

 

http://sklep.klasykami.pl/kategoria-produktu/zestawy/

W tym sezonie C107 nie będzie jedyną nowością i coś się jeszcze pojawi. A co to będzie na razie nie zdradzę ale myślę, że to będzie ciekawa pozycja dla fanów motoryzacji.

Artykuły