Impreza motoryzacyjna

iV rajd kantYny – COPA CANTINA BRASYLEIRA!

Wspólna zabawa  I  52 kilometry rajdu  I  Walka o Copa Cantina Brasyleira

W dniach 19-22 lipca odbędzie się iV Rajd kantYny – COPA CANTINA BRASYLEIRA! To nie tylko walka o Brazylijski Puchar kantYny, ale przede wszystkim wspólna zabawa na pizza party, piana party, moto-wodo party i wiele, wiele innych. Dla wszystkich pasjonatów zabytkowej motoryzacji – cztery dni wspólnej zabawy — przejechanie 52 kilometrów — piękne krajobrazy małopolski —walka o COPA CANTINA BRASYLEIRA!
Zapisy wystartowały na 52 dni przed rozpoczęciem rajdu – konkurencja rośnie z każdym dniem, a na 28 dni przed startem mamy już 22 załogi (!) – wszystkie zgłoszone oldtimery można zobaczyć pod linkiem:

https://www.facebook.com/pg/kantynazlombol/photos/?tab=album&album_id=1688041221249288

Zapraszamy na fajny wieczorek z czwartku na wtorek!
Miejsce: Współrzędne GPS Camp Kryspinów N 50,04 E 19,79

Czas: 19-22.07.2018

Uwaga! – ilość miejsc w „iV Rajdzie kantYny” ograniczona !! Jeśli będą wolne miejsca, można się zgłaszać do 9:30 w biurze rajdu – Kryspinów – Camp Kryspinów.

Zgłaszajcie: odtimery, youngtimery i komunistyczne konstrukcje (Polonez z 2002 też może !!! – PRL i RWPG :).

Zajawka: https://www.youtube.com/watch?v=D3TvKj7pffU

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1866344090359593/

Rajd kantYny tak jak w ubiegłych latach to istny Woodstock na kółkach! RAJD NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z RAJDEM ZŁOMBOL – to są tylko 8 urodziny naszego FIATA 🙂

Wszelkie informacje na temat regulaminu imprezy i zgłoszeń dostępne na stronie www.rajdkantyny.net
Wspierają nas: Gmina Zabierzów, STAG, Automobilista, Fugazi, Ecopack, karczma Rohatyna, Kryspinów, Automobilklub Krakowski

O kantYnie:

kantYna to nic innego jak kanciaste kształty fiata 125p, które przemierzyły 70 tys km z przyczepą, w której w latach PRL-u sprzedawano powszechnie hot dogi i frytki – czyli taka kantyna na kółkach.

kantYna to również dwóch miłośników motoryzacji – Jesteśmy z epoki komuny, którzy w lipcu 2010 r. zakupili Fiata 125p z roku 1981, oraz przyczepę kempingową Niewiadów N 126 E, na potrzeby akcji charytatywnych np. Złombol. A teraz również swoich – Rajdów kantYny !! – Marek „Marecki” Radoszyn i Wojtek „Wojcio” Żaliński.

Kiedy: 19 – 22 lipca 2018

Gdzie: Kraków, Kryspinów – Camp Kryspinów

Adres: cholerzyn 361, 32-060 Cholerzyn

URL: rajdkantyny.net

Email: rajdkantyny@gmail.com

Kalendarz Imprez

bądż na bieżąco

Aktualny kalendarz wszystkich wydarzeń związanych z klasyczną motoryzacją w Polsce. Wszystkie zloty, rajdy oraz wystawy, których nie możesz przegapić. Dodatkowo w kalendarzu udostępniamy informacje na temat najważniejszych imprez zagranicznych oraz aukcji klasyków.

Ostatnie relacje z imprez

IV Brodnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych

klasykami.pl 28 czerwca 2018 Zlot pojazdów w Brodnicy jest imprezą, która nieraz potrafiła zaskoczyć frekwencją oraz samymi pojazdami. W tym roku wybrałem się na tą małą imprezę z aparatem, aby zobaczyć co tam jest pokazywane. Z racji tego, że jestem fanem małych...