plakat_RMS2017

Retro Motor Show 2017

  • Data: 3-5.11.2017
  • Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
  • Strona: kliknij tutaj

 

 

Klasykami.pl: Retro Motor Show w Poznaniu jest jedną z największych imprez zabytkowej motoryzacji w Polsce. Druga edycja zapowiedziana jest na listopad i z pewnością będzie to mocne zakończenie sezonu. Pierwsza edycja była dużym wydarzeniem o czym również mogliście czytać na klasykami. Z przyjemnością zapraszam wszystkich do Poznania w dniach 3-5 listopada 2017r.

Retro Motor Show 2017 – Targi pojazdów zabytkowych Zapraszamy wszystkich fanów klasycznej motoryzacji na jedyne w swoim rodzaju zakończenie sezonu podczas Targów Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW!
Zobacz jak wyglądała klasyczna motoryzacja XX wieku! Zaprezentujemy Wam najpiękniejsze, unikatowe okazy – zabytkowe pojazdy, na widok których szybciej zabije Wasze serce, a w oku zakręci się łezka poruszona wspomnieniami.
Targi Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW to prezentacja kilkuset oldtimerów z minionej epoki. Tych dobrze nam znanych z rodzimej produkcji, jak i modeli z całego motoryzacyjnego świata! Już w listopadzie klasyczna motoryzacja ponownie zawładnie stolicą Wielkopolski, a targi klasyków RETRO MOTOR SHOW przeniosą nas w czasie i pozwolą zobaczyć najpiękniejsze okazy motoryzacyjnej historii świata!

Targi Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR Show. 3-5 listopada 2017, Poznań. Spotkania ludzi z pasją.