Impreza motoryzacyjna

Classica Mierzęcin 2018

Pałac Mierzęcin  I  Wyjątkowy klimat  I  Jedyna taka impreza w tej części Polski

Co roku właściciele unikatowych klasyków licznie odwiedzają malownicze tereny Mierzęcina by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz miło spędzić czas. Podczas Dni Otwartych odwiedzający nas goście mają możliwość oglądania rzadkich egzemplarzy pięknie odrestaurowanych aut, rozmowę z właścicielami, zrobienia zdjęć i udziału w atrakcjach przygotowanych na terenie obiektu. Aby jeszcze bardziej podkreślić atmosferę minionych epok zachęcamy uczestników i odwiedzających do przygotowania stylizacji w stylu retro.

Kiedy: 7 – 10 Czerwca 2018

Gdzie: Pałac Mierzęcin

Adres: Mierzęcin 1, 66-520 Dobiegniew

URL: palacmierzecin.pl/classica-mierzecin

Email: classica@palacmierzecin.pl

Kalendarz Imprez

bądż na bieżąco

Aktualny kalendarz wszystkich wydarzeń związanych z klasyczną motoryzacją w Polsce. Wszystkie zloty, rajdy oraz wystawy, których nie możesz przegapić. Dodatkowo w kalendarzu udostępniamy informacje na temat najważniejszych imprez zagranicznych oraz aukcji klasyków.

Ostatnie relacje z imprez

Trójmiejskie Rozpoczęcie Sezonu 2018

klasykami.pl 15 kwietnia 2018Jedna z tych imprez, w których z perspektywy widza snującego się między autami, wszystko jest na plus. Pogoda idealna, frekwencja świetna i najważniejsze - ilość aut satysfakcjonuje każdego. Nie wiem na czym polega fenomen imprez pod...